Trzy tryby transmisji - potrójna zabawa!

Tryb Otwarty

Jest to podstawowy tryb transmisji spotykany na innych portalach transmisyjnych, dedykowany dla wszystkich użytkowników oraz publikujących.

Dostęp do transmisji nie jest w żadnym stopniu ograniczony, jak również wszystkie najważniejsze funkcjonalności są w pełni dostępne - zarówno po stronie osoby oglądającej jak i publikującej.

Zaczynasz przygodę z got2be.pl? Potrzebujesz dużej ilości użytkowników (np. do konkursu dziennego)? Chcesz pokazać się z dobrej strony i mieć bezpośredni kontakt ze wszystkimi użytkownikami? Tryb Otwarty jest właśnie dla ciebie!

Tryb Premium

Tryb Premium jest uprzywilejowanym trybem, dostępnym jedynie dla zalogowanych użytkowników, którzy zgadzają się na kwotę wstępu do transmisji określoną przez osobę publikującą. Ten tryb wyróżnia się jednak zamkniętym gronem użytkowników i jakością streamingu - 480p oraz HD. Jest to w pełni funkcjonalny tryb, w którym jakość zabawy jest najważniejsza.

Chcesz stworzyć transmisję “tylko dla wybranych”? Twoje pokazy zawsze stoją na wysokim poziomie? Masz stałych oglądających, którzy wiedzą czego mogą od ciebie oczekiwać?

Stwórz transmisję Premium i wyróżnij swoich użytkowników!

Tryb Czasowy

Dla osób, które poszukują natychmiastowej rozrywki udostępniliśmy Tryb Czasowy. Polega on na minutowym naliczaniu opłaty za uczestnictwo w pokazie. Również i tutaj to osoba transmitująca decyduje o kwocie pobieranej w trakcie trwania pokazu.

Jeżeli lubisz pokazy charakteryzujące się intensywnością oraz zaangażowaniem - Tryb Czasowy jest idealnym rozwiązaniem.

Również i tutaj dostępne są dodatkowe rozdzielczości streamingu - 480p oraz HD.

Życzymy miłej zabawy!