FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wybierz z poniższej listy pytania, które dotyczą naszego portalu.
Jeżeli masz problemy z jego obsługą, lub coś jest dla ciebie niejasne - przejrzyj zagadnienia z tego działu zanim skontaktujesz się z nami.

Ze względu na stosowanie różnych metod weryfikacji nadawców poczty elektronicznej, system operatora twojego konta pocztowego mógł uznać wiadomość z got2be.pl za spam/reklamę. Prosimy o sprawdzenie zatem wiadomości w folderze spam lub w koszu.

Serwis got2be.pl posiada dwa typy kont rozliczeniowych - niebieskie oraz zielone.

Konto niebieskie służy do płatności w portalu. Jest to konto na które trafiają zakupione przez ciebie kredyty.
Konto zielone służy do wypłaty zgromadzonych kredytów. Na to konto trafiają kredyty otrzymane od innych użytkowników.

Bardzo zależy nam na tym, aby zabawa z got2be.pl odbywała się na najwyższym poziomie. Dlatego wprowadziliśmy możliwość transferu kredytów pomiędzy dwoma saldami got2be.pl.

Jednakże aby zapobiec obiegowi zamkniętemu kredytów (sytuacji, w której dwaj użytkownicy wysyłają sobie na zmianę kredyty)

Transfer pomiędzy dwoma saldami obciążony jest prowizją w wysokości 40% transferowanej sumy.

Możesz dokonać transferu kredytów pomiędzy swoimi kontami "w obie strony" na podstronie transferów.

W ustawieniach profilu w widoku głównym masz możliwość ustawienia kosztu wysłania do ciebie wiadomości.

W ustawieniach profilu masz możliwość edycji niektórych danych do twojego konta, np. adresu e-mail oraz hasła dostępu.
Danych takich jak login, data urodzenia oraz płeć nie można zmienić w panelu.

W got2be.pl chodzi głównie o dobrą zabawę - niczego nie narzucamy i niewiele wymagamy - możesz zatem prowadzić transmisję i przebywać na wielu innych portalach - również w czasie trwania transmisji na got2be.pl.

Chat got2be.pl jest dostępny tylko dla zalogowanych osób, które posiadają minimum 100 kredytów 10 kredytów na koncie niebieskim.

Ponadto mogła również zaistnieć sytuacja, w której osoba transmitująca zablokowała ci dostęp do chata.

Możesz w łatwy sposób usunąć wybranego użytkownika z transmisji.

Aby zablokować użytkownikowi dostęp do danej transmisji lub dodać go do czarnej listy najedź kursorem na jego login pojawiający się w chacie aby pokazać możliwe do wyboru opcje.

Blokowanie odbywa się jedynie w ramach danej transmisji. Aby na stałe zablokować dostęp do twoich transmisji danemu użytkownikowi - dodaj go do czarnej listy.

Ponadto w tym samym panelu masz możliwość zgłoszenia nadużycia aby administrator rozwiązał zaistniały problem w możliwie najkrótszym czasie - aby inni mogli się dalej bawić bez przeszkód i nieprzyjemnych sytuacji.

Użytkownicy znajdujący się na czarnej liście nie mogą brać aktywnego udziału w twoich transmisjach, a wysyłane przez nich wiadomości prywatne są automatycznie przenoszone do kosza.

Użytkownicy got2be.pl za dostęp do niektórych ze swoich materiałów ustalili określoną kwotę kredytów. Aby przejrzeć zawartość danej galerii video lub zdjęć wejdź do profilu danego użytkownika lub do widoku galerii w celu dokonania płatności za dostęp.

Na stronie głównej publikowane są jedynie te profile, które w galerii profilowej mają ustawione zdjęcie główne.

Aby ustawić zdjęcie główne profilu należy w Ustawieniach profilu dodać zdjęcie do Galerii profilowej i ustawić je jako główne zdjęcie.

Widok twojego profilu dostępny jest pod adresem http://got2be.pl/user/TwójLogin.