O serwisie got2be.pl

Uprzejmie informujemy, iż...

Dołożyliśmy wszelkich starań (i dalej mamy zamiar to robić!) aby nasze transmisje odbywały się w oparciu o najnowsze technologie streamingowe, zapewniając możliwie najwyższą jakość wszystkich naszych pokazów - z myślą o wygodzie publikujących oraz oglądających.

W oparciu o wymienione technologie udostępniliśmy dedykowane tryby transmisji - unikalne tylko dla serwisu got2be.pl.

Możesz określić cel swojego pokazu, definiować prywatne transmisje i korzystać z rozbudowanego panelu zarządzania transmisją. Na dobrą zabawę w naszym serwisie wpływa wiele unikalnych fnukcjonalności.

Trzy tryby transmisji = potrójna zabawa!

Przeczytaj wszystko na temat naszych trybów transmisji - Tryby Transmisji.

Dedykowany panel użytkownika

Nasz panel użytkownika daje wiele możliwości zarządzania swoim kontem. To od ciebie zależy w jaki sposób zaprezentujesz się na got2be.pl.

Oprócz podstawowych ustawień technicznych to właśnie tutaj możesz stworzyć własne galerie zdjęć, zasugerować godziny pokazów oraz założyć galerię profilową (widoczną w głównym widoku twojego profilu).

Galerie zdjęć i video

Jeżeli uznasz, że twoje pokazy spotykają się z dużym zainteresowaniem - udostępnij video nagrane bezpośrednio z kamerki wybierając następnie dwa z możliwych trybów udostępniania - płatny lub darmowy. Ponadto możesz również stworzyć galerie zdjęć oraz video udostępniając materiały bezpośrednio z dysku twojego komputera.

Pamiętaj - uzupełniony profil w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia zainteresowania Twoimi pokazami!

Życzymy miłej zabawy!